Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

1+1 ZADARMO na vybrané okuliare

Hovorí sa, že radosť je najväčšia, keď sa zdieľa.

Využite našu akčnú ponuku a urobte radosť sebe aj svojim blízkym.

Vyberte si dvoje okuliare z vybraných značiek a tie druhé, lacnejšie, máte ZADARMO!

Akcia 1 + 1 zadarmo sa vzťahuje na vybrané okuliarové rámy a vybrané slnečné okuliare. Akciu je možné uplatniť na kúpu dvoch kompletných dioptrických zákaziek (t.j. okuliarový rám + dioptrické sklá zakúpené súčasne) alebo na kúpu dvojo vybraných slnečných okuliarov, prípadne na kombináciu dioptrických okuliarov a slnečných okuliarov.

Pri uplatnení akcie 1+1 ZADARMO získate vždy tie lacnejšie z vybraného páru zadarmo. Akciu nemožno kombinovať s akciou na slnečné okuliare.

Akcia platí od 13. 5. do 30. 6. 2024 vo všetkých optikách FOKUS na Slovensku.

 

* Zľava 1 + 1 na kompletné dioptrické okuliare platí pri kúpe rámov značiek OKKO, Berlin Eyewear, AGIO, OKULA, Porte Verte, Mario Rossi, Zitrone Berlin, Enni Marco, Vienna Design, BONLUX, Prova, ALFA, MONDOO, POINT, Emilia, Fabiono.

* Zľava 1 + 1 na kompletné dioptrické okuliare platí pri kúpe dioptrických skiel značky OKKO a FOKUS.

 

Prvým krokom k perfektnému zraku je odborné vyšetrenie u našich očných špecialistov v ktorejkoľvek predajni FOKUS. Stačí si vybrať miesto a čas, ktoré vám najviac vyhovujú a objednať sa na vyšetrenie ONLINE.

 

OBJEDNAŤ VYŠETRENIE ZRAKU

 

S výberom správnych okuliarov vám pomôže náš odborný personál.

 

NAJBLIŽŠIA OPTIKA FOKUS

 

Tešíme sa na vašu návštevu.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Akcie

1+1 ZADARMO na vybrané okuliare

Hovorí sa, že radosť je najväčšia, keď sa zdieľa. Využite našu akčnú ponuku a urobte radosť sebe aj svojim blízkym. Vyberte si dvoje okuliare z…

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul