Väčšina našich predajní je otvorená a zabezpečuje meranie zraku za prísnych hygienických opatrení. Pred návštevou odporúčame overiť si otváracie hodiny Vašej predajne TU.

Hovorí sa, že radosť je najväčšia, ak je zdieľaná. Urobte radosť sebe aj niekomu z rodiny. Kúpte si u nás okuliare a tie druhé získa Váš blízky úplne ZADARMO.

Ak si v tomto období kúpite kompletné okuliare (okuliarový rám + okuliarové šošovky), získate druhé okuliare úplne zadarmo. Akcia sa dá kombinovať aj so slnečnými okuliarmi a je platná pre všetky okuliarové rámy, šošovky a slnečné okuliare. Pri uplatnení akcie 1+1 ZADARMO získavate zadarmo vždy tie lacnejšie z vybranej dvojice. Akcia je platná na našich všetkých predajniach okrem predajne špecializovanej na značku RayBan v Bratislavskom Auparku a nie je možné ju uplatniť ani na našom eshope.

Tešíme sa na Vašu návštevu. Vaša FOKUS očná optika.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Akcie

1+1 ZADARMO

Hovorí sa, že radosť je najväčšia, ak je zdieľaná. Urobte radosť sebe aj niekomu z rodiny. Kúpte si u nás okuliare a tie druhé získa…

Dlhodobé akcie

Kontaktné šošovky SWITCH | 3 + 1 zadarmo

Ak si v predajniach FOKUS očná optika pri opakovaných nákupoch zakúpite 3 balenia akýchkoľvek kontaktných  šošoviek SWITCH, dostávate na základe predloženia vernostnej karty SWITCH štvrté balenie…