Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a pravidelne dezinfikujeme. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU

Okuliarové šošovky s filtrom modrého svetla iba za 25 Eur.

Pokiaľ trávite deň prácou alebo zábavou na počítači alebo na tablete a večer ešte riešite pri televízii resty na mobile, trpia tým nielen vaše oči, ale aj celý organizmus. Spektrum modrých farieb, ktoré tieto zariadenia vyžarujú môžu spôsobovať očný stres, bolesť hlavy, migrény, ale aj nespavosť. 

Riešením sú okuliare s účinným modrým filtrom. Vyberte si z našej ponuky rámov svetových značiek, aktuálne so zľavou -60% a k tomu okuliarové šošovky s ochranným modrým filtrom v nedioptrickej verzii za akčnú cenu 25 Eur. 

S okuliarmi s ochranou proti modrému svetlu budete viac sústredení a bez pocitu unavených a suchých očí! 

V našej ponuke nájdete aj okuliarové šošovky s ochranným modrým filtrom v dioptrickej verzii, vrátane precíznych šošoviek značky Nikon. 

Okuliarové šošovky aj bez dioptrií s blue filtrom teraz za 25 Eur a k nim rám podľa vášho výberu v akčnej cene si vyberte vo vašej najbližšej optike FOKUS.

 

Najbližšia predajňa FOKUS

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Akcie

Prémiový týždeň FOKUS!

Extra zľavy vo FOKUSe len tento týždeň! Značkové dioptrické rámy ZĽAVA 65% Zľavu je možné uplatniť len pri zhotovení kompletných okuliarov, teda okuliarový rám a…