Väčšina našich predajní je otvorená a zabezpečuje meranie zraku za prísnych hygienických opatrení. Pred návštevou odporúčame overiť si otváracie hodiny Vašej predajne TU.

Kontaktné šošovky SWITCH | 3 + 1 zadarmo

Ak si v predajniach FOKUS očná optika pri opakovaných nákupoch zakúpite 3 balenia akýchkoľvek kontaktných  šošoviek SWITCH, dostávate na základe predloženia vernostnej karty SWITCH štvrté balenie zadarmo.

Štvrté balenie je vždy vydávané na základe predloženia vernostnej karty so správnymi údajmi a etiketami. Zákazník vždy získava zadarmo najlacnejšiu variantu balenia, ktoré zakúpil. Platí len pre šošovky SWITCH v danej rade.

 

V prípade nákupu cez náš E-SHOP je možné akciu uplatniť len pri jednorazovom nákupe, teda pri zakúpení 4 balení, pričom to najlacnejšie balenie bude odpočítané z celkovej ceny nákupu.

 

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Akcie

Privítajte leto v nových okuliaroch

-60% na všetky okuliarové rámy. Vo Fokuse rozkvitli novučičké zľavy! Teraz kúpite všetky okuliarové rámy o 60% lacnejšie! Zľava platí pri kúpe kompletných okuliarov. Zľavu…

Akcie

VYLEZTE Z TIEŇA V NOVÝCH OKULIAROCH

-50% na všetky slnečné okuliare Vo Fokuse rozkvitli novučičké zľavy! Teraz kúpite všetky slnečné okuliare o 50% lacnejšie! Akcia neplatí pre predajňu špecializovanú na značku…