Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

SWITCH 3+1 ZADARMO

Vo FOKUSe rozumieme, že boj s deťmi o Vaše okuliare môže byť vyčerpávajúci. Rovnako ako vyčerpávajúce je nájsť vhodné slnečné okuliare na bicykel ak máte silnejšie dioptrie. Je na čase prekročiť pomyselnú hranicu a vyskúšať kontaktné šošovky.

Vyskúšajte teraz kontaktné šošovky SWITCH a zistite, či svoje športové výkony vylepšíte vďaka tomu, že Vám nič nebude brániť vo výhľade!

V našej sieti Vás naučíme ako si ich nasadiť a práve teraz kúpite obľúbené šošovky SWITCH v akcii 3+1 ZADARMO.

Prvým krokom k perfektnému výberu vhodných kontaktných šošoviek je odborné vyšetrenie u našich očných špecialistov v ktorejkoľvek predajni FOKUS. Objednajte sa ONLINE a vyberte si miesto a čas, ktorý Vám najviac vyhovuje.

 

Objednať aplikáciu šošoviek

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Krátkodobé akcie

Ušetrite s BLACK FRIDAY

Ušetrite s BLACK FRIDAY a ulovte si slnečné okuliare za bezkonkurenčne najnižšie ceny so zľavou až 70%! Akcia platí na všetkých predajniach FOKUS a aj…

Akcie

Urobte na Vianoce radosť aj sebe

Urobte si predčasné Vianoce novými dioptrickými okuliarmi a využite zľavu 50% na dioptrické rámy. Akciu môžete využiť na ktorejkoľvek pobočke FOKUS. Zľava platí pri kúpe…

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul