Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Zaostrite na bezpečnosť svojich superhrdinov

Zlepšite svoje superschopnosti!

Ku každým dioptrickým okuliarom dostanete od nás druhé, napríklad tie do auta, zadarmo. 

Ak si v tomto období kúpite kompletné okuliare (okuliarový rám + okuliarové šošovky), získate druhé okuliare úplne zadarmo. Akcia sa nedá kombinovať so slnečnými okuliarmi. Pri uplatnení akcie 1+1 ZADARMO získavate zadarmo vždy tie lacnejšie z vybranej dvojice. Minimálne jeden rám musí byť označený samolepkou “akcia”. Akcia je platná na našich všetkých predajniach okrem predajne špecializovanej na značku RayBan v Bratislavskom Auparku a nie je možné ju uplatniť ani na našom eshope.

Prvým krokom k perfektnému zraku je odborné vyšetrenie u našich očných špecialistov v ktorejkoľvek predajni FOKUS. Objednajte sa ONLINE a vyberte si miesto a čas, ktoré Vám najviac vyhovuje.

 

Objednať vyšetrenie zraku

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Akcie

Zaostrite na bezpečnosť svojich superhrdinov

Zlepšite svoje superschopnosti! Ku každým dioptrickým okuliarom dostanete od nás druhé, napríklad tie do auta, zadarmo.  Ak si v tomto období kúpite kompletné okuliare (okuliarový rám +…

Akcie

SWITCH 3+1 ZADARMO

Vo FOKUSe rozumieme, že boj s deťmi o Vaše okuliare môže byť vyčerpávajúci. Rovnako ako vyčerpávajúce je nájsť vhodné slnečné okuliare na bicykel ak máte…

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul