Väčšina našich predajní je otvorená a zabezpečuje meranie zraku za prísnych hygienických opatrení. Pred návštevou odporúčame overiť si otváracie hodiny Vašej predajne TU.

Pozícia:

Asistent predaja v očnej optike

Miesto práce:
Poprad

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Termín nástupu:
ihneď, alebo dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
650 – 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 650 eur plus bonusy na základe dosiahnutých tržieb. Základná mzda tiež závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Rád komunikuješ s novými ľuďmi?

Chcel by si mať odborného mentora v osobe uznávanej kapacity v odbore optiky?

Pokiaľ si sa v popise našiel, čítaj ďalej! Jednotka na trhu očnej optiky s vyše 70-ročnou históriou, Fokus očná optika, hľadá prívetivého asistenta predaja do svojej modernej predajne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Na pozícii asistent predaja budeš komunikovať so zákazníkmi, pomáhať im s výberom okuliarov a navrhovať riešenia ich problémov so zrakom. Budeš zodpovedný za aktívny predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok. Tvojou prioritou bude prívetivé poradenstvo a budeš sa podieľať aj na celkovom chode svojej predajne.

Pre nás je podstatný proklientský prístup, čiže zákazník je u nás na prvom mieste, rovnako však aj naši zamestnanci. Pre jednotlivé pracovné činnosti Ťa preto radi zaškolíme a pri nástupe do práce Ti poskytneme plnú podporu.
Na zdokonaľovanie sa a rast po odbornej stránke vo svete optiky máme pre zamestnancov vypracovanú Fokus akadémiu.

Zamestnanecké výhody, benefity:

– Firemná akadémia, kde sa v každom semestri budeš zdokonaľovať v odborných aj komunikačných oblastiach
– Motivujúci bonusový systém, ktorý reálne ocení tvoju prácu
– Stabilná práca pre lídra na trhu v oblasti očnej optiky nie je pre náš len klišé, ale drvivá väčšina zamestnancov u nás pracuje viac ako 5 rokov a oslavujeme 10., 20., a dokonca 40.-te pracovné výročia

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– Skúsenosť v predaji alebo s komunikáciou so zákazníkmi výhodou
– Príjemné vystupovanie
– Chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
– Pozitívny prístup k práci s úsmevom na tvári
– Ochota pomáhať a riešiť požiadavky zákazníkov
– Zmysel pre módu a štýl

Máte o pozíciu záujem? Napíšte nám!