Väčšina našich predajní je otvorená a zabezpečuje meranie zraku za prísnych hygienických opatrení. Pred návštevou odporúčame overiť si otváracie hodiny Vašej predajne TU.

Pozícia:

Content Manager/ Copywriter

Miesto práce
Praha, Česko

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Termín nástupu
Dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného content managera/ copywritera, ktorý sa pripojí k nášmu existujúcemu marketingovému tímu. Naším ideálnym kandidátom je skúsený profesionál s preukázateľnými tvorivými schopnosťami písania

Náplň práce:
– zodpovednosť za tvorbu, vylepšovanie a udržiavanie marketingového obsahu na dosiahnutie našich obchodných cieľov
– zdieľanie obsahu na zvyšovanie povedomia o značke a monitorovanie webového prenosu a metrík na identifikáciu najlepších postupov
– optimalizácia obsahu a konzistentnosť značky
– dohliadanie na všetky iniciatívy týkajúce sa marketingového obsahu pre zabezpečenie atraktívnosti pre zákazníka
– propagácia spoločnosti

Pozícia je obsadzovaná pre český aj slovenský trh.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • vysoká miera zodpovednosti,
  • sebarealizácia a samostatnosť
  • stabilné pracovné miesto v priateľskej atmosfére

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.
Napriek tomu si vážime záujem pracovať v našej spoločnosti a budeme radi, keď nás budete sledovať na našej stránke https://fokusoptika.sk/o-nas/kariera/ alebo na facebooku https://sk-sk.facebook.com/Fokusocnaoptika/

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Požadovaná prax 3 roky
  • Samostatnosť
  • Kreativita
  • Spoľahlivosť
  • Zameranosť na detail

Máte o pozíciu záujem? Napíšte nám!