Väčšina našich predajní je otvorená a zabezpečuje meranie zraku za prísnych hygienických opatrení. Pred návštevou odporúčame overiť si otváracie hodiny Vašej predajne TU.

Pozícia:

Digital Performance Manager

Miesto práce
Praha, Česko

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Termín nástupu
Dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád svet reklamy? Čísla, tabuľky či tvorba forecastov je tvoje hobby? Máš vášeň pre digitálny marketing a PPC? Pripoj sa k nášmu marketingovému tímu a využi svoje skúsenosti!

Budeš zodpovedný za tieto úlohy:

• návrh, optimalizácia a audit PPC kampaní
• práca s PPC systémami ako Google AdWords, AdWords Editor, Sklik
• vyhodnocovanie efektivity PPC kampaní
• tvorba dokumentácie, analýz a prezentácii
• tvorba digitálnych a mediálnych kampaní v súlade s obchodnými cieľmi
• optimalizovanie a správa webovej stránky
• správa sociálnych sietí ako je facebook, instagram a podobne
• sledovanie diskusii, príspevkov a odpovedanie na dotazy
• tvorba a postovanie príspevkov
• propagácia aktivít spoločnosti
• sledovanie konkurencie, nových trendov, vyhľadávanie nových príležitostí
• vykonávanie SEO auditov a analýz
• monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík
• úzka spolupráca s obchodným a produktovým tímom

Pozícia je obsadzovaná pre český aj slovenský trh.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • vysoká miera zodpovednosti, sebarealizácie a samostatnosti
  • stabilné pracovné miesto v priateľskej atmosfére

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.
Napriek tomu si vážime záujem pracovať v našej spoločnosti a budeme radi, keď nás budete sledovať na našej stránke https://fokusoptika.sk/o-nas/kariera/ alebo na facebooku https://sk-sk.facebook.com/Fokusocnaoptika/

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google AdWords – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Požadovaná prax 3 roky
  • Samostatnosť
  • Kreativita
  • Spoľahlivosť
  • Zameranosť na detail

Máte o pozíciu záujem? Napíšte nám!