Väčšina našich predajní je otvorená a zabezpečuje meranie zraku za prísnych hygienických opatrení. Pred návštevou odporúčame overiť si otváracie hodiny Vašej predajne TU.

Pozícia:

DTP Grafik

Miesto práce
Praha, Česko

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Termín nástupu
Dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného DTP grafika, ktorého silnými stránkami je samostatnosť, kreativita a zmysel pre detail.
Ak miluješ tvoriť grafické návrhy a máš za sebou aspoň ročnú prax v programoch Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, atď., neváhaj a pridaj sa k nám.

Náplň práce:
• podieľanie sa na grafike technického dizajnu
• online/offline grafika
• príprava prezentácií
• príprava grafických dizajnov pre tlač a onlinemedia
• príprava grafických podkladov pre zákaznícky servis
• návrh dizajnu predajných materiálov
• tvorba grafických návrhov pre webovú stránku
• tvorba web stránky
• spravovanie web stránky
• úprava fotografií
• participácia na kreatívnych zadaniach

Pozícia je obsadzovaná pre český a slovenský trh.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • vysoká miera zodpovednosti, sebarealizácie a samostatnosti
  • stabilné pracovné miesto v priateľskej atmosfére

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.
Napriek tomu si vážime záujem pracovať v našej spoločnosti a budeme radi, keď nás budete sledovať na našej stránke https://fokusoptika.sk/o-nas/kariera/ alebo na facebooku https://sk-sk.facebook.com/Fokusocnaoptika/

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator – expert
Adobe InDesign – expert
Adobe Photoshop – expert
Microsoft PowerPoint – expert

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • kreativita
  • spoľahlivosť
  • grafické cítenie
  • zmysel pre detail

Máte o pozíciu záujem? Napíšte nám!