Väčšina našich predajní je otvorená a zabezpečuje meranie zraku za prísnych hygienických opatrení. Pred návštevou odporúčame overiť si otváracie hodiny Vašej predajne TU.

Pozícia:

Marketing Specialist

Miesto práce
Praha, Česko

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Termín nástupu
Dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného špecialistu, ktorý má zanietenie pre kreatívne a inovatívne a tvorivé riešenia, vie sa orientovať v obchodnej oblasti a chce byť súčasťou dynamického tímu lídra v oblasti očnej optiky pre český a slovenský trh.

Hľadáme inovátora so strategickým “ciťákom”, ktorý je schopný odhadnúť budúce trendy a identifikovať príležitosť na trhu.

Náplň práce:
• príprava a koordinácia predajných iniciatív
• spolupráca na tvorbe komunikačnej stratégie a posolstva produktov/služieb
• aktivity na zvýšenie úspešnosti predaja
• tvorba metodiky predaja
• správa a vyhodnocovanie predajných iniciatív a alternatívnych spôsobov predaja a návrh nových koncepcií

Aktuálna pracovná pozícia je obsadzovaná aj pre český aj slovenský trh

Zamestnanecké výhody, benefity

  • vysoká miera zodpovednosti, sebarealizácie a samostatnosti
  • stabilné pracovné miesto v priateľskej atmosfére

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.
Napriek tomu si vážime záujem pracovať v našej spoločnosti a budeme radi, keď nás budete sledovať na našej stránke https://fokusoptika.sk/o-nas/kariera/ alebo na facebooku https://sk-sk.facebook.com/Fokusocnaoptika/

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Požadovaná prax 3 roky na podobnej pozícii(produktový manažment, segmentový manažment, vývoj produktových propozícii, rozvoj biznisu)
  • Silný focus na cieľ a na zákazníka
  • Samostatnosť
  • Kreativita a tvorivosť
  • Silná dynamická osobnosť
  • Schopnosť presadiť sa, silný v argumentácii
  • Záujem o nové trendy a inovácie vo svete maloobchodu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.

Máte o pozíciu záujem? Napíšte nám!