Nikon

Spoločnosť Nikon je celosvetovo známa najmä vysokou kvalitou a prelomovými inováciami vo svete optiky.  Vďaka tradícii dokonalosti a svojmu záväzku posúvať hranice vizuálneho zážitku sa naša spoločnosť rozhodla pre Nikon, ako nášho hlavného dodávateľa okuliarových šošoviek. 

Máte menej ako 45 rokov? Pravdepodobne potrebujete jednoohniskové okuliarové šošovky (single vision)

Jednoohniskové okuliarové šošovky majú jednu dioptrickú hodnotu a môžu sa použiť na korekciu krátkozrakosti, ďalekozrakosti alebo astigmatizmu. Nikon ponúka širokú škálu jednoohniskových okuliarových šošoviek, ktoré nielen uspokoja vaše potreby a ponúknu vám kozmeticky dokonalý vzhľad, ale vás presvedčia o neobvyklých možnostiach kvalitného videnia.

Navštívte nás a objavte napríklad okuliarové šošovky SEE Max AP, pre všetkých s problémom krátkozrakosti, ktorí nechcú robiť kompromis medzi estetikou a optickou kvalitou videnia.

Vo veku 45 + sa objavujú prvé príznaky s problematickým čítaním - presbyopia.

Progresívne okuliarové šošovky sú tou najlepšou možnosťou na korekciu presbiopie. Nikon ponúka širokú škálu možností, ktoré poskytujú vynikajúci optický výkon, lepšiu estetiku a pohodlie, a to všetko v rámci jedinej šošovky. 

Pre ešte lepší zážitok z kvalitného videnia, ponúka Nikon okuliarové šošovky špeciálne upravené pre moderný digitálny životný štýl. Je na nich nanesená špeciálna vrstva, ktorá odráža časť škodlivého modrého svetla z umelých svietidiel a digitálnych zariadení (mobil, tablet, notebook a pod.). Majú tiež špeciálny optický dizajn, ktorý poskytuje úľavu a relax pre vaše oči atakované neustálim zaostrovaním počas dňa.

Okrem širokého sortimentu okuliarových šošoviek Nikon vám na našich optikách aj poradíme spôsoby ako ošetrovať tieto šošovky a vychutnávať si kvalitné videnie dlhší čas.

Presnosť znamená pre rôznych ľudí rôzne veci. Nájdite tú svoju s okuliarovými šošovkami Nikon.

 

Navštívte svoju obľúbenú predajňu FOKSU očná optika ešte dnes. – tú najbližšiu nájdete tu.