Špičkové sklá Nikon teraz exkluzívne vo FOKUS

Je priekopníkom v technológii výroby okuliarových šošoviek už viac ako 100 rokov. Vďaka tomu navrhuje a vyrába špičkové sklá, ktoré spĺňajú požiadavky všetkých, ktorí riešia potreby lepšieho zraku. Nikon zlučuje nie len ochranu očí a starostlivosť o zrak, ale aj design a precíznosť.

Spoznajte šošovky Presio Power, Home&Office, Relaxsee NEO nebo SeeMax AP

Špičkové multifokálne šošovky Presio POWER Vám zaručia komfort jediných okuliarov.

Váš zrak nemusí javiť žiadne známky poškodenia, ale s rastúcim Vekom si určite uvedomujete, že už to nie je to, čo to bývalo. Aby ste si mohli naplno užiť deň ako doteraz, prečítať si obľúbenú knihu, vylúštiť krížovku, alebo si užiť farby jesene, vyberte si pre svoj zrak to najlepšie na trhu! Špičkové multifokálne šošovky NIKON Presio POWER Vám zaručia, že svet opäť naberie ostré kontúry. Zmeny sa nemusíte báť. Naši odborníci na ktorejkoľvek predajni Vám ochotne poradia, presne zmerajú zrak a pomôžu s výberom vhodných okuliarových šošoviek a okuliarových rámov, ktoré Vám presne sadnú k vašej osobnosti.

Ostrý zrak bez kompromisov aj s vyššími dioptriami vyriešite so šošovkami SeeMax AP

Okuliarové šošovky NIKON SeeMax AP vyvinuli odborníci v spoločnosti NIKON tak, aby poskytli neprekonateľný vizuálny výkon pre všetky očné vady, najmä pre vyššie dioptrie a astigmatizmus. Tieto špeciálne okuliarové sklá Vám pomôžu udržať pozornosť za všetkých okolností. Dlhá práca v kancelárii, alebo nekonečná jazda autom? So šošovkami SeeMax AP to nepredstavuje žiaden problém.

Predíďte unaveným očiam so šošovkami Relaxsee NEO

Tiež trávite hodiny pozeraním na monitor alebo do telefónu, či tabletu? Trpíte syndrómom unavených oči? V dnešnom modernom svete sa týmto problémom nevyhnete, ale môžete im jednoducho predchádzať. Ako? Stačí si zvoliť to najlepšie na trhu. Spolocnosť NIKON prišla s typom šošoviek RelaxseeNeo, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľavili Vašim unaveným očiam a dopriali im potrebný komfort pri nekonečnom surfovaní internetom, alebo pri práci s počítačom či tabletom. Vaše oči Vám poďakujú.

Okuliarové šošovky Home&Office sú najvhodnejším riešením pre Vašu prácu aj zábavu v interiéri.

Neprekonateľné šošovky na trhu dioptrických šošoviek? S výberom NIKON Home&Office nemôžete urobiť zlé rozhodnutie. Ich nosenie zaručí ostrý zrak pri pracovných povinnostiach, ale tiež pri akejkoľvek inej aktivite v interiéri. Uspokojte sa iba s tým najlepším.

Zoznámte sa s technológiami NIKON

Vedeli ste, že okuliarové šošovky sa dajú ošetriť viac ako 10 ochrannými vrstvami, aby boli jasnejšie, silnejšie a aby poskytovali vyššiu ochranu očí? Dobrým príkladom je filter škodlivého modrého svetla, alebo filter, ktorý zabraňuje oslepeniu od protiidúcich áut pre šoférov.

Krátky kvíz:

  • Pociťujete únavu očí pri pozeraní sa na monitor, display a pod?
  • Máte niekedy pri čítaní rozmazané, alebo zdvojené videnie?
  • Pokladáte za normálne, že Vás z práce na počítači bolí hlava?
  • Strácate pri čítaní sústredenosť?

 

Odpovedali ste minimálne na jednu otázku ÁNO?

 

Prvým krokom je vyšetrenie Vášho zraku našimi očnými špecialistami priamo na predajniach FOKUS. Vyberte si tú, ktorá Vám vyhovuje najviac a objednajte sa ONLINE.