Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Nové Zámky - Petőfiho v Nové Zámky

Adresa

Adresa

Petőfiho 4, 940 01, Nové Zámky

Ponúkané služby

Kontakt

Otváracie hodiny

Otváracia doba

Pondelok: 08:00 | 17:00
Utorok: 08:00 | 17:00
Streda: 08:00 | 17:00
Štvrtok: 08:00 | 17:00
Piatok: 08:00 | 17:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Ďalšie informácie

Platobné metódy

Platobné poukážky

Galéria

[acf_gallery_slider acf_field="gallery"]

Často kladené otázky

Najaktuálnejší zoznam otvorených prevádzok a otváracích hodín nájdete na našich webových stránkach alebo je ľahko zistíte na našej bezplatnej telefónnej linke FOKUS LINKA POMOCI 0800 137 138.

V prípade, že je Vaša zákazka už hotová, bude Vás kontaktovať naša prevádzka, v ktorej ste si okuliare nechali vyhotoviť. Štandardné je výdaj zákazky na prevádzke, môžete si ale dohodnúť aj iný spôsob doručenia tovaru.

Samozrejme. Vo väčšine našich optik je možné meranie zraku. Ak nám poviete lokalitu na území SR, kde plánujete navštíviť našu optiku, poskytneme Vám kontakt najbližšej optiky, aby ste sa na meranie zraku mohli objednať.

Objednať sa na meranie zraku je možné telefonicky alebo e-mailom z kontaktov dostupných na našich webových stránkach.

V prípade spísanie kompletnej okuliarové zákazky je vyšetrenie zraku ZADARMO. Pokiaľ ide iba o službu vyšetrenie zraku, riadi sa podľa aktuálneho cenníka. Záleží na rozsahu poskytnutých služieb.

Cenová relácia kompletných okuliarov sa odvíja od mnohých faktorov v závislosti od ich použitia, použitých materiálov, dizajnu okuliarových šošoviek a pod. Preto je najlepšie navštíviť našu očnú optiku osobne. Náš odborný personál Vám poradí pri výbere okuliarov tak, aby okuliare spĺňali Vaše požiadavky.

Na našich prevádzkach ponúkame kontaktné šošovky od všetkých hlavných výrobcov (J & J, B & L, Alcon, Coopervision). Skladom máme na väčšine prevádzok našej kvalitnej privátnej značku SWITCH, na prevádzkach v nákupných centrách väčšinou aj ďalšie produkty výrobcov J & J a Alcon. Odporúčame však telefonické overenie dostupnosti produktov na jednotlivých prevádzkach.

Aktuálne zľavy sa riadi podľa aktuálnych akcií. Tieto akcie možno zistiť na našich webových stránkach, z výkladov prevádzok, prípadne dotazom našich zamestnancov na prevádzkach.

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul