Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Pozerajte sa na svet s jednodennými kontaktnými šošovkami Switch Once, ktoré kúpite vo Fokus optike

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Za najzdravší, najhygienickejší a najpohodlnejší typ kontaktných šošoviek sa považujú jednodenné kontaktné šošovky. Tie sú stále viac v obľube a to nielen preto, že nevyžadujú žiadnu starostlivosť, ale aj preto, že čoraz viac zodpovedajú individuálnym potrebám nositeľa. Jednou z týchto potrieb je korekcia kontaktnými šošovkami v každom veku. Vo FOKUS optike vám predstavujeme ucelenú rodinu unikátnych jednodenných kontaktných šošoviek z radov Switch Once, a to ako pre krátkozraké, ďalekozraké, tak aj pre nositeľov trpiacich astigmatizmom alebo dokonca aj v multifokálnom variante riešiacom problém ostrosti do diaľky a do blízka.

Pocíťte slobodu v jednodenných kontaktných šošovkách Switch Once, v ktorých uvidíte ostro a neobmedzene

Chcete využívať kontaktné šošovky len občas napr. na športové aktivity alebo do spoločnosti a radi by ste ich chceli vymeniť za okuliare, ktoré sú v daných situáciách nepohodlné a obťažujú? Jednodenné kontaktné šošovky Switch Once sú pre vás ideálnou voľbou. Môžete ich nosiť niekoľko hodín alebo celý deň podľa vašej potreby a po použití ich vyhodíte. Nie je potrebné ich čistiť a dezinfikovať. Vždy si nasadíte nový sterilný pár kontaktných šošoviek. Nehrozí kontaminácia šošoviek v dôsledku nesprávnej starostlivosti o puzdro a dezinfekciu šošoviek, ako to môže byť u viacdenných kontaktných šošoviek. Preto jednodenné kontaktné šošovky uprednostňujú prípadní alergici na prach, peľ, alebo na roztoče, pretože hrozí menšie riziko dráždenia očí alergickými časticami. S kontaktnými šošovkami Switch Once pocítite ostré, neobmedzené a dynamické videnie, ktoré predĺži váš aktívny životný štýl. Nie je jednoduchší spôsob, ako sa sústrediť na športovú hru a užívať si život z výkonov, než s jednodennými kontaktnými šošovkami Switch Once.

Výnimočné vlastnosti zaisťujú bezkonkurenčný dlhý komfort s podporou zdravých očí

Kontaktné šošovky Switch Once sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu s vysokou priepustnosťou pre kyslík. Vďaka menšiemu objemu silikónu sú na oku cítiť podstatne menej. Zaoblené okraje minimalizujú prípadné dráždenie šošoviek s okrajmi viečok a obmedzujúce vznik farbiacich sa defektov v mieste dotyku s okom.

Dlhodobé pohodlie vďaka vysokému obsahu vody

Stabilný vysoký obsah vody zaisťuje dlhodobé pohodlie pri nosení šošoviek. Oči nositeľov si zachovávajú tak belší vzhľad a zdravší stav.

Jednoduchá manipulácia

Za pomoci niekoľkých inovatívnych špeciálnych technológií sa radí medzi najjemnejšie kontaktné šošovky z radov Switch. Na základe optimálneho modulu pružnosti sa so šošovkami ľahko manipuluje.

Kvalitný UV filter chráni proti negatívnym účinkom tú časť oka, na ktorom sa nachádza kontaktná šošovka

Navyše sú šošovky obohatené o filter pohlcujúci UVA a UVB žiarenie, takže nositeľ je ochránený proti negatívnym vplyvom UV žiarenia, v mieste umiestnenia kontaktných šošoviek, tj na rohovke a časť spojivke. Belmo, viečka a okolie očí je potrebné chrániť kvalitnými slnečnými okuliarmi s UV filtrom alebo inou ochranou pomôckou proti UV žiareniu.

Rodinka kontaktných šošoviek Switch Once dokáže uspokojiť takmer každú refrakčnú vadu

Switch Once

Pokiaľ trpíte myopiou (krátkozrakosťou) alebo hypermetropiou (ďalekozrakosťou), sú pre vás vhodnou voľbou kontaktné šošovky Switch Once. Šošovky sú vyrobené s asférickou prednou plochou, ktorá zlepšuje optické vlastnosti, obzvlášť ostrosť videnia za horších svetelných podmienok alebo korekciu prípadného nízkeho astigmatizmu.

Switch Once Toric

Kontaktné šošovky Switch Once Toric sú určené pre nositeľov zaťažených astigmatizmom. Jednotné horizontálne symetrické tenčenie znižuje otáčanie kontaktnej šošovky na oku a podporuje jej lepšiu stabilitu. Šošovky obsahujú individuálnu torickú zadnú plochu, ktorá lepšie kopíruje tvar astigmatickej rohovky a tým prispieva k lepšej stabilizácii šošovky na oku. Veľká torická optická zóna šošovky, ktorá je väčšia ako zrenica nositeľa za štandardných svetelných podmienok, zaisťuje jasnú kvalitu videnia.

Switch Once Multifocal

Ak potrebujete riešiť zrakovú ostrosť nielen do diaľky, ale aj na blízko alebo na strednú vzdialenosť, sú pre Vás ideálnou voľbou kontaktné šošovky Switch Once Multifocal. Tieto kontaktné šošovky sú vhodným riešením presbyopie, teda prirodzeného procesu vývoja očnej šošovky, kedy oko horšie zaostruje do blízka. Jedná sa o prémiové kontaktné šošovky, ktoré ponúkajú široký výber prídavku do blízka so zohľadnením refrakčnej vady, individuálnych zrakových potrieb nositeľa príp. dominanciu očí. Nositeľ potom ocenia kvalitnú ostrosť a plynulé videnie na všetky vzdialenosti bez námahy očí s neobmedzeným zorným poľom. Kontaktné šošovky Switch Once Multifocal uľahčujú flexibilné videnie a zodpovedajú potrebám presbyopických nositeľov so zachovaním binokulárnej rovnováhy (videnie a spolupráca oboma očami súčasne a vnímanie hĺbky priestoru). Navyše pridanou hodnotou môže byť mladistvý vzhľad bez okuliarov alebo možnosť zostať stále aktívna a užívať si svoje vysnívané koníčky.

Príďte sa presvedčiť, či sú pre vás kontaktné šošovky z radu Switch Once ideálnou voľbou a užívajte si ich pohodlie aj počas celého nosenia. Prvým krokom k perfektnému zraku ak pohodlnému noseniu je objednanie sa na odbornú aplikáciu šošoviek na vami zvolenej pobočke FOKUS optik.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul