Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

FOKUS Klub – Vitajte v rodine

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Sme radi, že ešte pre koncom roka Vám môžeme predstaviť náš, ale aj Váš FOKUS klub.
Starostlivosť o zákazníkov je zakorenená vo FOKUS už od založenia a denne sa aj dnes snažíme posúvať jej hranice čo najďalej. Náš vzťah so zákazníkom vždy stál na vzájomnej dôvere a preto sme sa rozhodli Vás za túto dôveru odmeniť.

Dnešným dňom sme spustili FOKUS klub, ktorý nájdete na adrese www.klub.fokusoptika.sk. Členom klubu sa môže stať naozaj každý.

Na prvom mieste ste práve Vy a preto Vám z každého vášho nákupu či už v predajni, alebo cez náš eshop vrátime 3% na Váš účet FOKUS klubu vo forme bodov. Je iba na Vás kedy si nazbierané body premeníte na poukážku k nákupu.
Radi by ste o Vašej pozitívnej skúsenosti dali vedieť aj Vašim blízkym? Vo FOKUS klube Vás odmeníme za každé odporúčanie. Výhody si tak neužijete iba Vy, ale aj Váš priateľ, kamarát, či člen rodiny.
Tak ako v rodine, aj vo FOKUS klube chceme byť súčasťou Vašich veľkých dní a preto sa budete tešiť nie iba z narodeninových darčekov. Pripravené máme niečo pre každého.

Aby sme Vám dokázali, že nám na Vás naozaj záleží, môžeme Vám sľúbiť, že o všetkých našich akciách a novinkách sa dozviete vždy o niečo skôr aby ste mali dostatok času sa pripraviť s predstihom.

Už teraz sa tešíme na nové spoločné zážitky, ktoré nás čakajú. Pridajte sa ešte dnes na www.klub.fokusoptika.sk

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Novinky

FOKUS modernizuje design svojich predajní

Očné optiky FOKUS menia svoju tvár na základe zákazníckej skúsenosti. Táto zmena je pozvoľná a postupne ňou prejdú všetky optiky FOKUS. Aká bola stratégia návrhu…

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul