Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Novootvorená predajňa – Tesco Petržalka

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Tešíme sa, že po niekoľkých náročných mesiacoch Vás môžeme pozvať do našej najnovšej predajne v nákupnom centre Galéria v petržalskom Tescu.

Interiér predajne pre Vás navrhol špičkový architekt s dôrazom na zákaznícke pohodlie a príjemný zážitok z nakupovania. V predajni nájdete vystavené dioptrické, ale aj slnečné okuliare obľúbených značiek a na svoje si prídu aj náročnejší zákazníci, ktorí si potrpia na najvyššiu kvalitu. Samozrejmosťou ostáva možnosť prevzatia objednávky z nášho eshopu, ako aj profesionálny prístup našich zamestnancov.

Ako aj v iných našich predajniach, aj tu Vám ponúkame možnosť merania zraku našim očným lekárom, či špičkovým optometristom, a vy tak ušetríte čas návštevy u očného lekára. Rovnako Vám naša očná lekárka aj optometrista pomôžu s prvou aplikáciou kontaktných šošoviek priamo v priestoroch predajne.

Otváracie hodiny predajne nájdete pravidelne aktualizované na našom webe : https://fokusoptika.sk/predajna/bratislava-tesco/

Pondelok: 9:00 – 21:00
Utorok: 9:00 – 21:00
Streda: 9:00 – 21:00
Štvrtok: 9:00 – 21:00
Piatok: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 21:00
Nedeľa: 9:00 – 21:00

 

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Novinky

FOKUS modernizuje design svojich predajní

Očné optiky FOKUS menia svoju tvár na základe zákazníckej skúsenosti. Táto zmena je pozvoľná a postupne ňou prejdú všetky optiky FOKUS. Aká bola stratégia návrhu…

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul