Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Plošná dezinfekcia

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Berieme to zodpovedne.

A keď hovoríme zodpovedne, myslíme tým naozaj využitie všetkých dostupných prostriedkov na to, aby sme našim zamestnancom a vám, zákazníkom, vytvorili bezpečné prostredie. Využitie bežných ochranných pomôcok je dnes už samozrejmosťou, rovnako ako pravidelné čistenie a poctivé upratovanie. Vo Fokus Optik sme sa rozhodli ísť ešte ďalej.

Ako poskytovatelia zdravotníckych pomôcok nič neberieme na ľahkú váhu, a preto na našich pobočkách v týchto dňoch postupne prebieha kompletná profesionálna dezinfekcia v spolupráci s Uklidmi.cz, ktorá nielenže vydezinfikuje celý priestor, ale zároveň plní aj ochranu na najbližšie 3 týždne.

Do našich optík tak prinášame rovnako vysoký dezinfekčný štandard, aký je používaný aj na operačných sálach. Všetky povrchy, s ktorými prichádzate do styku sa ručne dôkladne vyčistili prípravkami na báze alkoholu kombinujúceho KAS a amin. Následne sa pomocou termálneho aplikátora (tzv. Thermo fogger) aplikovala  jemná hmla s účinnými látkami *, ktorá vďaka mikroskopicky aerosólovej konzistencii obsiahne celý priestor a následne vytvára ochrannú polymérovú vrstvu. Do miestnosti sa rozfúka teplý aerosól, ktorý obsahuje virucidné látky a dezinfikuje všetky miesta a povrchy. Ide o najúčinnejší a najefektívnejší spôsob dezinfekcie, pri ktorej sa vytvorená hmla rozpína ​​a dostane sa tak aj do najmenej dostupných miest. Ako to celé v realite prebieha si pozrite v našom videu.

Naším zámerom nie je len aplikovanie štandardov, ktoré nám ukladá zákon. Rozhodli sme sa siahnuť po každom ďalšom spôsobe nad rámec tých povinných, aby sme vám aj naďalej boli schopní pomôcť s problémami zraku  v prostredí, ktoré je hygienicky maximálne bezpečné. Navštívte jednu z našich  predajní a presvedčte sa sami.

 

*Obsahuje účinnú látku – N-alkyl (C12 – C16) (benzyl) dimethylamoniumchlorid (CAS 68424 – 85 – 1, EINECS 270 – 325 2) 0,25 G/100G. polyhexamethylenguanidinhydrochlorid (CAS 57029 – 18 –2) a ďalšie účinné látky.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Novinky

FOKUS modernizuje design svojich predajní

Očné optiky FOKUS menia svoju tvár na základe zákazníckej skúsenosti. Táto zmena je pozvoľná a postupne ňou prejdú všetky optiky FOKUS. Aká bola stratégia návrhu…

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul