Väčšina našich predajní je otvorená a zabezpečuje meranie zraku za prísnych hygienických opatrení. Pred návštevou odporúčame overiť si otváracie hodiny Vašej predajne TU.

Staviame sa k tomu zodpovedne

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Uvedomujeme si, že aj v tejto nepríjemnej situácii, kedy sú prijímané bezpečnostné opatrenia zabraňujúce šíreniu koronavírusu, potrebujú ľudia naše služby. Krízový štáb našej vlády nám udelil výnimku, pretože okuliare a kontaktné šošovky sú dôležité zdravotné pomôcky, bez ktorých sa človek častokrát nezaobíde. My sa k tomu staviame zodpovedne. Služby budeme poskytovať iba predajniach, kde sú naši zamestnanci chránení a kde sme schopní zabezpečiť maximálny stupeň ochrany pre našich zákazníkov.

Preto pre Vás spúšťame špeciálnu FOKUS LINKU POMOCI, kde na Vaše otázky čakajú skúsení optometristi a odborníci. Na telefónnom čísle 0800 137 138 Vám poradíme, kde Vás bezpečne obslúžia, ktoré predajne máme otvorené, ale aj ako vám vieme zmerať zrak. Dozviete sa, ako si kúpiť okuliare online a ako vyriešiť prípadné problémy spojené s očami a zrakom. Spolu s linkou sme spustili službu, ktorá Vám umožní objednať si dočasné okuliare cez telefón, ktoré Vám doručíme kuriérom. Nechceme Vás nechať bez pomoci a zároveň je pre nás bezpečnosť našich zamestnancov prvoradá.

Osobne chcem poďakovať všetkým zamestnancom za ich nasadenie, prístup a odhodlanie. Rovnaká vďaka od celého tímu FOKUS očná optika patrí všetkým našim zákazníkom za ich zhovievavosť a vernosť.

Sme na trhu už 75 rokov a spolu #todame

Ján Jacina, CEO.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Novinky

Novootvorená predajňa – Tesco Petržalka

Tešíme sa, že po niekoľkých náročných mesiacoch Vás môžeme pozvať do našej najnovšej predajne v nákupnom centre Galéria v petržalskom Tescu. Interiér predajne pre Vás…

Novinky

Plošná dezinfekcia

Berieme to zodpovedne. A keď hovoríme zodpovedne, myslíme tým naozaj využitie všetkých dostupných prostriedkov na to, aby sme našim zamestnancom a vám, zákazníkom, vytvorili bezpečné…