Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Staviame sa k tomu zodpovedne

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Uvedomujeme si, že aj v tejto nepríjemnej situácii, kedy sú prijímané bezpečnostné opatrenia zabraňujúce šíreniu koronavírusu, potrebujú ľudia naše služby. Krízový štáb našej vlády nám udelil výnimku, pretože okuliare a kontaktné šošovky sú dôležité zdravotné pomôcky, bez ktorých sa človek častokrát nezaobíde. My sa k tomu staviame zodpovedne. Služby budeme poskytovať iba predajniach, kde sú naši zamestnanci chránení a kde sme schopní zabezpečiť maximálny stupeň ochrany pre našich zákazníkov.

Preto pre Vás spúšťame špeciálnu FOKUS LINKU POMOCI, kde na Vaše otázky čakajú skúsení optometristi a odborníci. Na telefónnom čísle 0800 137 138 Vám poradíme, kde Vás bezpečne obslúžia, ktoré predajne máme otvorené, ale aj ako vám vieme zmerať zrak. Dozviete sa, ako si kúpiť okuliare online a ako vyriešiť prípadné problémy spojené s očami a zrakom. Spolu s linkou sme spustili službu, ktorá Vám umožní objednať si dočasné okuliare cez telefón, ktoré Vám doručíme kuriérom. Nechceme Vás nechať bez pomoci a zároveň je pre nás bezpečnosť našich zamestnancov prvoradá.

Osobne chcem poďakovať všetkým zamestnancom za ich nasadenie, prístup a odhodlanie. Rovnaká vďaka od celého tímu FOKUS očná optika patrí všetkým našim zákazníkom za ich zhovievavosť a vernosť.

Sme na trhu už 75 rokov a spolu #todame

Ján Jacina, CEO.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Novinky

FOKUS modernizuje design svojich predajní

Očné optiky FOKUS menia svoju tvár na základe zákazníckej skúsenosti. Táto zmena je pozvoľná a postupne ňou prejdú všetky optiky FOKUS. Aká bola stratégia návrhu…

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul