Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Horúce trendy okuliarov na rok 2019 – 1. časť

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Aj v roku 2019 prichádzajú módni dizajnéri a návrhári svetoznámych značiek s novými modelmi slnečných okuliarov. Očaria vás rôzne geometrické tvary, ale aj výrazne farby, ktoré podčiarknu váš outfit. V akých okuliaroch budete vyzerať štýlovo v nadchádzajúcej letnej sezóne?

Číre slnečné okuliare

Do popredia sa dostávajú slnečné okuliare s čírymi sklami, ktoré sú horúcim hitom medzi trendsettermi už dnes. Hoci sa môžu zdať tieto okuliare nudné a nenápadné, módni blogeri nás niekoľkokrát presvedčili, že to tak nie je. V tomto prípade môžete pri výbere rámu zaexperimentovať a zaručujeme vám, že bez povšimnutia určite nezostanete. Číre slnečné okuliare v kombinácií s farebne výrazným oblečením z vás urobia hviezdu leta.

 

Výrazné farby okuliarov

Dizajnéri sa rozhodli, že v roku 2019 zapracujú do jednotlivých kolekcií viac pestrosti, čo sa odzrkadlilo aj na dizajne slnečných okuliarov. Ak milujete bláznivo pestrofarebné outfity, mali by ste si zaobstarať aj slnečné okuliare s viacfarebnými rámami. Na výber máte niekoľko typov farebných slnečných okuliarov. Jednoduchšia verzia takýchto okuliarov spája len dva odtiene farieb. Avšak pre tých, ktorí sa neboja vyniknúť z davu, sú k dispozícií aj slnečné okuliare, ktoré hrajú viacerými odtieňmi farieb.

 

Okuliarové rámy s výzdobou

Milujete šperky v akejkoľvek podobe? Aj slnečné okuliare sa môžu stať výrazným „šperkom“ vďaka elegantne zdobeným rámom. Tento vychytený módny kúsok osloví romantické duše, ale aj dámy, ktoré chcú svojmu celkovému vzhľadu dodať potrebný šmrnc a luxus. Rámy s rôznymi dekoratívnymi prvkami, ako sú kryštáliky, koráliky alebo kvetinové vzory patria k vyhľadávaným modelom slnečných okuliarov na rok 2019.

 

S farebnými okuliarovým šošovkami

Nielen rámy slnečných okuliarov môžu byť pestrofarebné, ale aj vaše okuliarové šošovky. Tento typ slnečných okuliarov je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorých už nebaví nosiť okuliare s klasickými tmavými sklami. Navyše tohtoročným vyhľadávaným módnym trendom sú aj slnečné okuliare s tzv. ombré efektom. To znamená, že okuliarové šošovky sú sfarbené kombináciou tmavých a svetlých odtieňov, ktoré medzi sebou plynule prechádzajú.

  

Slnečné okuliare s obrátenými rúčkami

Zabudnite na slnečné okuliare s klasickými rúčkami, tak ako ich doteraz poznáte. Toto leto neodoláte ich novej verzii. Rúčky štýlových slnečných okuliarov totiž nie sú pripevnené ku sklám v ich hornej časti, ale v ich spodnej časti. Nosili by ste takúto obrátenú verziu slnečných okuliarov?

 

Prečítajte si aj 2. časť článku

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul