Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Príďte si do FOKUS optiky vyskúšať okuliarové rámy zo širokej ponuky exkluzívnych modelov značky OKKO

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Okuliarové rámy značky OKKO sú exkluzívne navrhnuté pre takmer všetkých zákazníkov očnej optiky FOKUS a sú vyrobené z kvalitných hypoalergénnych materiálov, ktoré zodpovedajú prísnym optickým a technologickým normám. V ponuke nájdete ako celoplastové, tak celokovové, viazané alebo vŕtané okuliare rôznych veľkostí, lichotivých tvarov a podmanivých farieb. Pokiaľ potrebujete dioptrické okuliare napr. do diaľky, na čítanie, na prácu alebo napríklad na všetky vzdialenosti, sú pre vás okuliare OKKO tou správnou voľbou.

Široká ponuka originálnych okuliarov pre takmer všetkých zákazníkov

Vo FOKUS očnej optike vám môžeme ponúknuť originálne a jedinečné okuliare OKKO za rozumnú cenu s podporou regionálnych dodávateľov. Navyše, okuliare majú oproti ostatným svetovým značkám pridanú hodnotu v tom, že konečné návrhy a dizajn okuliarov závisí predovšetkým od dopytu zákazníkov na Slovensku, ako z hľadiska tvaru, veľkosti, štýlu alebo farebných kombinácií. Okuliare OKKO sú odrazom aktuálnych trendov, o ktoré je na Slovensku nemalý záujem, ako sú napr. výrazné rámy, jemnejšie modely alebo motýlovitý či okrúhly tvar.

Väčšina pánskych modelov je vyrábaná v decentnom štýle v čiernej, šedej alebo tmavomodrej farbe. Výnimkou nie sú ani väčšie veľkosti rámu. Dámske modely bývajú veselšie, s lesklou aj matnou povrchovou úpravou, jemnejšie aj výraznejšie. V ponuke nájdete aj zaujímavo zdobené stranice. Niektoré modely sú ponúkané v rôznych farebných aj materiálových kombináciách napr. plast a kov.

Pokiaľ potrebujete okuliare na čítanie, môžete si vybrať z ponuky tzv. čítacích okuliarov alebo čítačiek, ktoré sa nosia nižšie ako klasické okuliare, teda skoro až na špičke nosa pre širší pohľad na ostatné vzdialenosti.

Ponuka okuliarov z radov OKKO zameraná pre deti je určená pre deti, niektoré sú navyše obohatené aj slnečnými klipmi na magnetky. Nechajte si poradiť odborníkom v optike FOKUS, aký je pre vás najvhodnejší typ rámu.

Starostlivo sme vyberali najčastejšie materiály na výrobu okuliarov OKKO tak, aby spĺňali zdravotnú nezávadnosť a dobrú znášanlivosť. Plastové rámy OKKO sú vyrobené z ľahkého, pružného a hypoalergénneho acetátu. Kovové rámy OKKO sa vyrábajú buď z pevnej nerezovej ocele, alebo z extrémne ľahkého a nekorodujúceho hliníka. Kontaktné šošovky sú u vŕtaných okuliarov spojené pomocou tenkého, ľahkého a pružného titánu.

Prekvapivo príjemná cena s vyššou kvalitou

Cenová dostupnosť z ďaleka nekopíruje nízku kvalitu, ale je výsledkom objednaného množstva a dlhodobej spolupráce s našimi dodávateľmi. Práve tak môže FOKUS ponúkať okuliarové šošovky s porovnateľnou kvalitou renomovaných značiek NIKON zvyšujúcou kvalitu videnia a ich úžitkovosť.

Návrhári na základe požiadaviek segmentovali štyri cieľové skupiny nositeľov a vytvorili ucelenú kolekciu okuliarov OKKO. Okuliare OKKO IDEAL ocenia najmä seniori, ktorí hľadajú klasické tvary okuliarov s cenovou dostupnosťou. Ak ste rodičom vyhľadávajúci elegantné a slušivé okuliare s vyššou odolnosťou proti prípadným okuliarovým nehodám, sú pre vás okuliare OKKO ELEGANT vhodnou voľbou. Okuliare OKKO ACTIVE sú vyhľadávané mladšou, aktívnou generáciou, vyžadujúcou moderný alebo športový dizajn. Hľadáte okuliare s prepracovanými detailami a chcete, aby boli ľahké a flexibilné? Potom sú pre vás určené okuliare OKKO PRO, ktoré tieto vysoké nároky spĺňajú.

Každá tvár potrebuje iný tvar okuliarov, nájdite si ten váš s odborníkom v optike FOKUS

Trojuholníková tvár má úzku bradu a smerom k čelu sa rozširuje. Optimálnou voľbou sú viazané okuliare s výraznejšou hornou časťou okuliarov alebo celoočnicové s ľahko kopírujúcim tvarom obočia. Pre ženy sa hodí mačací alebo motýlovitý tvar, pre pánov do tvaru písmena „D“, teda horná hrana rovnejšia a spodná do oblúka.

Kruhová tvár má oblé tvary s nevýraznými lícami a rovnako širokou bradou a čelom. Vhodným typom okuliarov sú výraznejšie hranaté okuliare, ktoré utlmia okrúhlosť tváre, kde spodný okraj okuliarov by mal končiť s líniou líčok.

Štvorcová tvár má výrazné uhlové línie s rovnako širokými lícami, čelom aj bradou. Perfektnou voľbou pre hranatú tvár sú rámčeky s kruhovým tvarom. Na zjemnenie kontúr tváre je vhodné vyberať jemnejšiu verziu rámov, kde rám môže ľahko presahovať lícne kosti.

Oválna tvár je najuniverzálnejšia, najširšia v lícach a ustupujúca smerom k čelu a brade. Jemné a zvlášť extravagantnejšie modely okuliarov budú skvele dopĺňať imidž nositeľa. Ponuka je široká ako tvarom, tak aj farbou. Rámy pre oválnu tvár by nemali veľmi presahovať tvár.

Srdcový tvar má široké čelo a ustupujúce línie smerom k brade. Tejto tvári môžu svedčiť okuliare jemné alebo bez rámov, teda vŕtané. Lichotivé tvary sú oválne aj hranaté. Rámy s výraznejšou spodnou časťou rámu budú pôsobiť vyvážene.

Aky okuliarovy ram sa hodi k vasmu typu tvare

Neváhajte a príďte si vyskúšať kvalitné jedinečné okuliare značky OKKO do optiky FOKUS za príjemnú cenu

Pomôckou pri výbere rámov môže byť aj farba okuliarov, pokiaľ bude ladiť s barovou očí, vlasu alebo typom pleti. Okuliare OKKO sú k dostaniu na všetkých optikách FOKUS v širokej ponuke. Ku každým okuliarom z radov OKKO dostanete zadarmo FOKUS puzdro.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul