Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Ostré videnie bez kompromisov aj s vyššími dioptriami vyriešite so šošovkami SeeMax AP

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Okuliarové šošovky NIKON, to je špičková japonská kvalita, vysoko precízne produkty, neoceniteľné inovácie a mnohoročné skúsenosti aplikované do praxe. Teraz si doprajete pohodlie aj pri nosení okuliarov s vyššími dioptriami. Vyskúšajte okuliarové šošovky SeeMax AP od NIKON a spoznajte ten rozdiel. Už žiadne skresľovanie reality.

Prečo si vybrať dioptrické sklá NIKON SeeMax AP?

Šošovky SeeMax AP bezpochyby patria medzi špičkové produkty značky NIKON. Tieto jedinečné jednoohniskové šošovky sú vyrábané individuálne na mieru vašim potrebám. Poskytujú neprekonateľný vizuálny zážitok a znižujú diskomfort plynúci z vašej očnej vady na minimum.

Pri výrobe šošoviek SeeMax AP bola vôbec poprvý krát použitá technológia, ktorá dokáže celkom presne kopírovať tvar okuliarového rámu, do ktorého sú šošovky vsadené. Tým pádom výrazne eliminuje skreslenie obrazu mimo optického stredu, ktorý je tak často viditeľný u štandardných okuliarových šošoviek. Zároveň oceníte odstránenie efektu zväčšených alebo zmenšených očí, ku ktorému pri nosení šošoviek NIKON SeeMax AP vôbec nedochádza.

Prednosti špičkových šošoviek SeeMax AP sú vhodné pre tých, ktorí majú vyššie dioptrie alebo astigmatizmus, ale aj pre príležitostných užívateľov kontaktných šošoviek. SeeMax AP sú súčasťou kvalitného života v okuliaroch. Zrak je jedným z najdôležitejších ľudských zmyslov. Starajte sa o neho a doprajte mu to najlepšie, čo na trhu v korekcii očných vád existuje. Navštívte najbližšiu predajňu FOKUS a poraďte sa s našimi odborníkmi, ktoré z ponúkaných okuliarových šošoviek vybrať konkrétne vašim potrebám.

Zaradíte sa medzi užívateľov okuliarových šošoviek SeeMax AP?

Máte vyššiu dioptrickú vadu?

Sú sklá vo vašich okuliaroch na okraji rámu moc hrubé?

Zdajú sa vaše oči za okuliarovými sklami moc malé alebo veľké?

Radi nosíte veľké rámy alebo rámy atypického tvaru?

 

Pokiaľ ste odpovedali áno aspoň na jednu z otázok, potom ste kandidát na bezkompromisné šošovky SeeMax AP.

 

Prvým krokom je vyšetrenie vášho zraku našimi očnými špecialistami v predajni FOKUS, vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje a objednajte sa ONLINE.

 

 

Objednať vyšetrenie zraku

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul