Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Doprajte si komfort jednych okuliarov so sklami Presio Power

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nikon je jednou z najznámejších značiek výrobcov optiky na svete. V našej ponuke okuliarových šošoviek odporúčame túto špičkovú japonskú kvalitu všetkým zákazníkom, ktorí hľadajú riešenie svojej potreby lepšie vidieť. Šošovky Nikon Presio Power spĺňajú vďaka novým technológiám a precíznym postupom pri výrobe, tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré môžu byť kladené nielen na estetickú stránku okuliarov, ale aj na ich vysoko kvalitnú optiku.

Prečo si vybrať okuliarové multifokálne sklá NIKON Presio Power?

Sklá Presio Power využijú všetci vo vekovej kategórii 40 rokov a viac, ktorí oceňujú komfort jednych okuliarov pre rôzne činnosti na akúkoľvek vzdialenosť. Tieto okuliarové šošovky majú precízne spracované optické plochy a ponúkajú neobmedzené a ostré videnie pri pohľade na blízko (čítanie, písanie a pod.), na strednú vzdialenosť (monitor, kancelária a pod.) i pri pohľade do diaľky (riadenie auta). Optické zóny sú dokonale vyvážené, takže poskytujú široké zorné pole pre všetky vzdialenosti a minimalizujú deformáciu obrazu pri vzdialených objektoch. Vďaka ich kvalitnému spracovaniu si na ne veľmi ľahko zvyknú aj tí, ktorí zatiaľ nemajú s multifokálnymi okuliarmi žiadnu skúsenosť.

Využijete aj vy okuliarové šošovky Presio Power?

Nebaví Vás striedať okuliare podľa toho, čo práve robíte?
Hľadáte okuliare na čítanie, aj keď potrebujete prečítať len malú poznámku?
Pri šoférovaní auta s okuliarmi na diaľku sa Vám zle zaostruje na navigáciu alebo mapu?

Pokiaľ ste odpovedali áno aspoň na jednu otázku, potom vyskúšajte komfortné multifokálne šošovky Nikon Presio Power.

Prvým krokom je vyšetrenie Vášho zraku našimi očnými špecialistami v predajni FOKUS, vyberte si tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a objednajte sa ONLINE.

 

 

Objednať vyšetrenie zraku

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul