Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Nikon Relaxsee Neo – riešenie korekcie zraku pre každú vekovú kategóriu

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Značka Nikon, ktorá v sebe spája japonskú precíznosť spracovania dioptrických šošoviek a dlhoročné skúsenosti na trhu, ponúka riešene korekcie zraku naprieč všetkými vekovými kategóriami. Okuliarové šošovky Nikon Relaxsee Neo sa zaraďujú medzi top produkty pre svoje jedinečné vlastnosti, ktoré si zamilujete aj vy.
Ich jedinečná konštrukcia dokáže uľaviť očiam pri intenzívnom ostrení na strednú a bližšiu vzdialenosť. Sú teda vhodné tak ako pre ďalekozrakých, tak aj krátkozrakých zákazníkov alebo tých, ktorí trpia astigmatizmom. Vybrať si môžete buď šošovky samozafarbujúce alebo s čírymi sklami. Vyrábajú sa v rôznych stenšeniach. Samozrejmosť je možnosť doplniť tieto šošovky UV filtrom alebo filtrom proti modrému svetlu.
Okuliarové šošovky Relaxsee Neo dokážu správne korigovať zrak, nehľadiac na vekovú kategóriu. Naši oční špecialisti ich na základe odborného vyšetrenia odporúčajú zákazníkom naprieč všetkými generáciami. Študenti vysokých škôl, knihomoly, starší aj aktívni ľudia pracujúci dlho do večera, tí všetci ocenia ich perfektné vlastnosti a precíznosť spracovania.

Zaradíte sa medzi úžívateľov okuliarových šošoviek Nikon Relaxsee Neo aj Vy?
Pracujete s digitálnou technológiou niekoľko hodín denne?
Ste náruživý/á čitateľ/ka?
Objavujú sa u Vás častejšie príznaky očnej únavy?
Máte pri záťaži citlivé, podráždené či začervenané oči?
Rozmazáva či rozdvojuje sa Vám čítaný obraz a trápia Vás často bolesti hlavy?
Pokiaľ ste aspoň pri jenom vymenovanom probléme odpovedali ÁNO, riešením pre Vás môžu byť špičkové dioptrické šošovky Nikon Relaxsee Neo.
Prvý krokom k perfektnému zraku je odborné vyšetrenie u našich očných špecialistov v ktorejkoľvek predajni FOKUS. Objednajte sa ONLINE a vyberte si miesto a čas, ktoré Vám najviac vyhovuje.

 

Objednať vyšetrenie zraku

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul