Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Tie pravé okuliare pre vodičov

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
V dnešnej dobe trávi človek veľa času za volantom, či už pri presúvaní sa do práce, v práci alebo na súkromné účely s rodinou. Aj vy sa chcete pri šoférovaní cítiť bezpečne? Vyskúšajte novinku v podobe okuliarových šošoviek EyeDrive® s technológiou Reflect Control. Uvidíte bez námahy počas dňa aj v noci v akomkoľvek počasí.

STOP oslneniu!

Vyhýbate sa jazdeniu v noci kvôli oslneniu z reflektorov protiidúceho auta? Veľa vodičov má práve z tohto dôvodu obavu jazdiť za tmy, pretože im prekážajú nepríjemné odlesky svetla pri šoférovaní. Ak aj vy patríte medzi nich, máme pre vás riešenie. Okuliare EyeDrive® prichádzajú s revolučnou technológiou Reflect Control. Technológia Reflect Control je významným míľnikom pri vývoji technológií okuliarových šošoviek. Minimalizuje totiž obťažujúce odlesky z rôznych svetelných zdrojov a výrazne zvyšuje kontrast aj za zhoršených svetelných podmienok.

 

Výhody EyeDrive®

Prečo sú okuliare EyeDrive® s technológiou Reflect Control lepšie ako bežné okuliare? EyeDrive® bol špeciálne navrhnutý tak, aby vám uľahčil videnie pri zhoršených svetelných podmienkach, ktoré bývajú pre vodičov veľmi nebezpečné. Okuliarové šošovky EyeDrive®  vám zabezpečia nielen ostré videnie 24 hodín denne, ale vám aj garantujú výrazne menej oslnenia počas dňa a v noci. Okrem toho vám zaručia perfektné videnie do všetkých smerov vďaka širokému zornému poľu. Odrazy v nočných podmienkach sú s EyeDrive® až o 90% nižšie ako u plastových okuliarových šošovkách bez antireflexnej úpravy (index 1,6) a o 57% menšie ako pri štandardných okuliaroch s klasickou antireflexnou vrstvou. Okuliare EyeDrive®  majú totiž špeciálne vyvinutý antireflex prepúšťajúci svetelné dĺžky, ktoré sú pre sietnicu ľahšie spracovateľné, tzn. vaše oči vidia hlavne to, čo potrebujú vidieť.

 

Chráňte sa pred slnkom

Chcete sa chrániť pred ostrým slnečným žiarením? Komfortnú ochranu pred slnkom vám zaistia EyeDrive® s Transitions® XTRActive® šošovkami. Transitions® XTRActive® sú samozafarbovacie okuliarové šošovky, ktoré sa dokonale prispôsobia rôznym svetelným podmienkam. Využijete ich pri jazde cez deň, ale aj v noci. Nájdete ich v troch farebných prevedeniach: hnedej, šedej a grafitovo-zelenej.

  

Jednoohniskové šošovky EyeDrive®

  • EyeDrive®

Zaručia vám ostrý obraz kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok bez ohľadu na dennú alebo nočnú dobu.

  • EyeDrive® PRO

Pre všetkých vodičov, ktorí si chcú užiť bezpečnú a komfortnú jazdu za súmraku a v noci s rozšíreným videním do periférie vďaka technológií Free Form.

 

Multifokálne okuliarové šošovky EyeDrive®

  • EyeDrive® PAL

Má široké zorné pole, ktoré vám zaistí, že uvidíte na ulicu, do bočného, ale aj spätného zrkadla.

  • EyeDrive® PAL PRO

Sú progresívne okuliarové šošovky s progresiou na zadnej ploche a s rozšírenou zónou pre stredné vzdialenosti.

  • EyeDrive® PAL PRO 4U

Personalizácia – EyeDrive® PAL PRO 4U zahŕňa individuálne parametre tváre a hlavy nositeľa aj parametre zvoleného rámu.

 

Viac informácií nájdete na www.eyedrive.sk.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul