Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Tvar očí odkryje vašu povahu

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Nielen farba očí odhalí vaše charakterové črty, ale rovnako aj tvar vašich očí o vás čo to napovie. Hodí sa na vás daná charakteristika?

Oči blízko pri sebe

Hovorí sa, že ľudia, ktorí majú oči blízko pri sebe sú rodinne založení a rešpektujú tradície. Ak potrebujú poradiť v dôležitých životných situáciách, idú za niekým starším a skúsenejším. Práve so staršími ľuďmi sa totiž radi zhovárajú. Nepáčia sa im veľké zmeny a neobvyklé veci, a preto sa im väčšinou aj vyhýbajú. Sú spokojní vo svojom „zabehnutom a bezpečnom“ svete. Ľudia s takýmto typom očí bývajú hanbliví, ale usilovní a disciplinovaní. Môžu sa pochváliť dobrou pamäťou a schopnosťou zamerať sa na detaily. Niekedy však podľahnú svojím emóciám.

 

Tvar očí odkryje vašu povahu - Fokus očná optika

 

Oči ďaleko od seba

Ľudia, ktorí majú oči posadené ďaleko od seba, radi experimentujú a neboja sa vrhnúť do neznámych vôd. Sú to dobrodruhovia, ktorí vedia zariskovať, hoci si uvedomujú, že sa môžu aj popáliť. Radi sa zoznamujú s novými ľuďmi a skúšajú nové zážitky, pretože nenávidia rutinu. Hoci s nimi môže byť veľká zábava, vedia byť často náladoví a sebeckí. Myslia v prvom rade na seba a svoje potreby.

 

Mačacie oči

Pre ľudí s takýmto typom očí je charakteristická ctižiadostivosť. Ak majú stanovený nejaký cieľ, idú si bezhlavo za ním bez ohľadu na to, čo ich to bude stáť. Radšej im nestojte v ceste, pretože ak ide o ich záujmy vedia byť egoistickí. Z týchto ľudí vyžaruje sebavedomie a nikdy nepochybujú o tom, čo robia. Vďaka ich vtipnej povahe a optimistickému zmýšľaniu si ich človek rýchlo obľúbi.

 

Tvar očí odkryje vašu povahu - Fokus očná optika

Guľaté oči

Človek s guľatými očami je veľký idealista s láskou k životu. Má kreatívnu dušu a bohatú fantáziu, a preto si rád „ulietava“ do svojho sveta. Je to dobrák od kosti, ktorý je k ľuďom nielen láskavý, ale niekedy aj príliš dôverčivý. Na oplátku vyžaduje to isté od nich. Riadi sa predovšetkým svojimi emóciami, ktoré pred nikým neskrýva. K ľuďom je prehnane úprimný, tzn. čo na srdci, to na jazyku. Niekedy skôr hovorí, ako premýšľa, no aj napriek tomu je medzi ostatnými populárny.

 

Veľké oči

Ak sa pýšite veľkými očami, tak ste otvorení a úprimní ľudia, ktorí sú radi stredobodom pozornosti. Vašimi charakteristickými črtami sú vnímavosť, priateľskosť a dobrosrdečnosť. Radi vyhľadávate spoločnosť svojich priateľov, no nepremeškáte ani príležitosť zoznámiť sa s novými ľuďmi. Klamstvo a pretvárka sú pre vás cudzie pojmy.

 

Malé oči

Majitelia malých očí sú introverti, ktorí si radšej držia ostatných ľudí od tela. So svojimi tajomstvami sa nedelia. Čo sa však pracovnej sféry týka, tam sa im darí. Sú zodpovední a vedia podať maximálny pracovný výkon.

 

Tvar očí odkryje vašu povahu - Fokus očná optika

 

Vystihuje vás tvar vašich očí alebo máte pocit, že daný popis na vás vôbec nesedí?

 

V prvom rade by ste však mali myslieť na zdravie vašich očí. V prípade, že uvažujete o kúpe slnečných alebo dioptrických okuliarov, navštívte Fokus očnú optiku. Nájdete nás na 66 miestach po celom Slovensku. Zaraďte sa aj vy medzi tisíce spokojných zákazníkov.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul