Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Aký rám okuliarov uprednostňujete?

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Chystáte sa zadovážiť si nové dioptrické okuliare? Premýšľate nad tým, aký rám by vám najviac pristal alebo už máte vo svojom výbere absolútne jasno? Preferujete farebne výrazné rámy alebo sa vám páčia zvieracie vzory? Vedeli ste, že farba alebo tvar vami zvolených rámov o vás prezradí, aký typ ženy ste.

Červená je „in“

Milujete sýtočervenú farbu nielen vo vašom šatníku, ale v tomto odtieni si viete predstaviť aj rám vašich nových dioptrických okuliarov? Je zrejmé, že nebudete sivá myška, ktorá na seba nechce pútať prehnanú pozornosť. Práve naopak, milujete byť stredobodom „vesmíru“, či sa nachádzate v práci alebo niekde na večierku. Vždy ste za hlavnú hviezdu večera, pretože ľudia vo vašom okolí vás nedokážu prehliadnuť, aj keby chceli. Nebojíte sa vyjadriť svoj názor a je vám jedno, kto si o vás, čo pomyslí. Riadite sa heslom, že život treba brať s nadhľadom.

 

Zvieracie vzory

Rôzne zvieracie vzory sú obľúbenou a vyhľadávanou potlačou mnohých žien. Nielen v oblečení môžete vyzerať ako šelma, ale aj vďaka dioptrickým okuliarom budete vzbudzovať tento dojem. Dámy s takýmto rámom sú dravé a uponáhľané. Navyše dokážu rozprúdiť zábavu, takže nuda vám pri nich rozhodne nehrozí. Hoci milujú spoločnosť, neprekáža im ani pokojne strávený večer osamote. Rady zdolávajú výzvy, ktoré im život postaví do cesty. Ak však prídete s takýmto typom ženy do konfliktu, nečakajte, že si bude dávať servítku pred ústa. Nedokáže v sebe dusiť hnev, ale nedorozumenia radšej rieši „za pochodu“. Potrebuje mať opraty vo svojich rukách a väčšinou sa jej to aj darí.

 

Bezrámové okuliare

Ste typ ženy, ktorá uprednostňuje elegantný a decentný štýl obliekania. Máte rady neutrálne farby a nechcete experimentovať ani vo výbere vašich dioptrických okuliarov. Vo svojom okolí vzbudzujete rešpekt, pretože vždy nahlas poviete svoj vlastný názor. Možno práve vďaka tomu ste obľúbená aj medzi vašimi priateľmi. Dominuje u vás zmysel pre spravodlivosť a priamočiarosť.

 

Obdĺžnikové rámy

Dámy s obdĺžnikovými rámami majú vodcovské schopnosti a vedia si získať ľudí na svoju stranu. Dá sa povedať, že sú vorkoholičky, ktoré by boli schopné v práci aj prespávať. Na pleciach dokážu niesť nielen svoje vlastné povinnosti, ale aj povinnosti svojich kolegov. Aj kvôli tomu je pre ne domov oázou oddychu a pokoja, napríklad pri čítaní v elegantných okuliaroch.

Lenonky

Aj vašimi favoritmi sú okrúhle okuliare? V tom prípade rada fantazírujete a žijete vo vlastnom svete na hranici medzi realitou a ilúziami. Vašou vášňou sú knihy, ale nevyhýbate sa ani siahodlhým diskusiám na rôzne témy.

Na záver

Zastavte sa pre kvalitné dioptrické okuliare na jednej z pobočiek Fokus očná optika, kde nájdete široký výber okuliarových rámov podľa vašich predstáv.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul