Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Celebrity, ktoré nosia dioptrické okuliare

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Obľúbení herci, ktorých často vidíme vo filmoch, majú na prvý pohľad nielen bezchybnú vizáž, ale aj zrak. Avšak pomáha im šikovná pomôcka – kontaktné šošovky. Mimo nakrúcania či koncertovania však celebrity milujú dioptrické okuliare. Veľké, malé, svetlé, tmavé, nenápadné i extravagantné. Ktoré obľúbené celebrity patria k „okuliarnikom“?

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston občas odhodí kontaktné šošovky a ukáže sa v elegantných a exkluzívnych kúskoch dioptrických okuliarov. Podľa nás jej to nesmierne pristane a mala by ich nosiť čo najčastejšie. Čo poviete?

Meryl Streep

Elegantná a vždy upravená Meryl Streep miluje rôzne typy okuliarových rámov, tradičné i menej tradičné. Vždy sa jej však výborne hodia a iba podčiarkujú jej krásu. Či už ide o kúsky z červeného koberca alebo aj ikonické a nezabudnuteľné dioptrické okuliare, ktoré nosila ako Miranda Priestly  vo filme Diabol nosí Pradu.

Kate Winslet

Možno ste to tušili a možno nie, no aj oscarová herečka Kate Winslet nosí dioptrické okuliare. Výborne sa jej hodia mohutnejšie čierne rámy dioptrických okuliarov, ktoré nosieva najčastejšie. Má skvelý vkus a cit pre rámy, ktoré sa jej perfektne hodia.

Demi Moore

Demi Moore si vo svete získala stovky divákov kvôli skvelým hereckým výkonom v desiatkach filmov. Okrem toho je však inšpiráciou aj vo svete módy a vizáže. Vždy upravená a skvelo vyzerajúca Demi nosí najčastejšie čierne rámy rôznych tvarov, ktoré vždy ladia s jej čiernymi vlasmi a skvelo dopĺňajú aj rôzne outfity.

Eva Longoria

„Zúfalá manželka“ Eva Longoria začala s nosením dioptrických okuliarov v roku 2013, keďže sa jej rozmazávali písmená a oči sa rýchlo unavili. Pohľad na Evu v dioptrických okuliaroch je však perfektný, keďže má výborný vkus a vie presne, čo sa jej hodí. Posúďte sami.

Justin Timberlake

Spevák a herec Justin Timberlake má problémy s krátkozrakosťou. Často ho preto môžeme vidieť v klasických dioptrických okuliaroch, ktoré mu skutočne pristanú a vyzerá rovnako dobre (ak nie lepšie) ako bez nich.

Kit Harington

Populárny a zbožňovaný Jon Snow alias Kit Harington nosí na pľaci kontaktné šošovky, no v súkromí preferuje dioptrické okuliare. Často nosí ikonický typ okuliarov, ktoré preslávil aj čarodejník Harry Potter. My sme sa zhodli, že mu to veľmi pristane.

Johnny Depp

Herec Johnny Depp sa vôbec netají tým, že nosí dioptrické okuliare, naopak stali sa jeho „ochrannou známkou“. Má problémy so zrakom už od narodenia a svoj zrak koriguje pomocou okuliarov a šošoviek. Tento typ dioptrických okuliarov už neodmysliteľne patrí práve k nemu.

Brad Pitt

Miláčik žien raz priznal, že nemá rád nosenie kontaktných šošoviek. Namiesto toho často využíva dioptrické okuliare, ktoré mú dodávajú šmrnc a štýl. Brad preferuje širšie a čierne rámy dioptrických okuliarov.

Dioptrické okuliare preto nie sú len pre nudných bifľošov. Stali sa nielen pomôckou na korekciu zraku, ale aj módnym doplnkom, ktorý dokáže vylepšiť vzhľad celého outfitu či podčiarknuť prirodzenú krásu tváre a očí. U nás vo Fokus očná optika si vyberie každý z vás, navštívte nás v jednej z našich 66 predajní, my vám zrak odmeriame a nájdeme tie pravé dioptrické okuliare, ktoré vám sadnú ako uliate.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul