Aj počas týchto dní si u nás môžete vybaviť svoje nákupy. Nosíme rúška a dodržiavame aktuálne opatrenia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete TU.

Spoznajte muža podľa farby jeho dúhovky

Zdieľajte príspevok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Väčšina žien si ako prvé na mužovi všíma jeho oči. Aj vy patríte medzi tú skupinu žien, ktorú upúta najprv jeho uhrančivý pohľad až potom si všíma ostatné detaily? Priťahujú váš muži s tmavo hnedými alebo svetlo modrými očami? Podľa farby očí totiž spoznáte jeho osobnosť.

Muži s modrými očami

Muži s touto farbou očí sú pre mnohé ženy neodolateľní, no mali by ste si na nich dávať pozor. Hoci pre modrookých mužov platí, že vynikajú pravdovravnosťou a dokážu sa úprimne zamilovať, disponujú aj negatívnymi vlastnosťami. Radi flirtujú a manipulujú so svojím okolím. Okrem toho vedia byť sebeckí a dominantní. Veľakrát konajú neuvážene a spoliehajú sa radšej na svoju intuíciu.


Muži s hnedými očami

Uprednostňujete radšej mužov s čokoládovo hnedými očami? V tom prípade sa pri nich rozhodne nudiť nebudete. Hnedookí muži totiž vedia rozprúdiť zábavu aj v prostredí, kde panuje zlá a pochmúrna nálada. Je to kvôli ich veselej a optimistickej povahe, ktorou dokážu „nakaziť“ aj svoje okolie. Medzi ich charakteristické vlastnosti patrí tiež ambicióznosť, rozhodnosť a racionálne zmýšľanie. V láske sú však verní a keď sa zaľúbia do tej pravej, iná žena pre nich neexistuje. Jedinou „prekážkou“ vo vzťahu môže byť ich práca. Muži s hnedými očami sú workoholici, ktorí pri práci zabúdajú na čas.

  

Muži so zelenými očami

Páčia sa vám muži so smaragdovo zelenými očami, z ktorých už na prvý pohľad vyžaruje neopísateľná energia? Títo muži vám naplnia váš život smiechom a postarajú sa o to, aby ste pri nich nepoznali, čo je nuda alebo stereotyp. Sú to kreatívni a zábavní jedinci, ktorí sršia rôznymi nápadmi. Vedia byť vernými a vášnivými partnermi, no občas vás môžu zaskočiť svojou žiarlivosťou a výbuchmi, ktoré sú s ňou spojené.

 

Muži so šedými očami

Títo muži zo seba vyžarujú sexepíl a niečo mystické, čo priťahuje nežnejšie pohlavie ako magnet. Sú známi svojimi dobyvateľskými „schopnosťami“. Je im jedno, ako dlho ženu dobýjajú, záleží im najmä na úspešnom výsledku. Ženy, ktoré sa nimi nechajú zviesť, si budú musieť zvyknúť aj na ich „temnejšie“ stránky. Muži so šedými očami obľubujú samotu a nezvyknú hovoriť o svojich pocitoch.

 

Na záver

Aj váš partner potrebuje dioptrické okuliare? Chcete, aby jeho oči vynikli, a zároveň dobre videl okolitý svet? Navštívte niektorú zo 66 pobočiek Fokus očnej optiky, kde si môže váš partner vybrať kvalitné dioptrické okuliarepánske okuliarové rámy šité priamo naňho.

Odoberajte naše novinky

Ďalej by vás mohlo zaujímať

KONTAKTY

ODOBERAJTE NAŠE NOVINKY

© 2020 FOKUS očná optika a.s. Všetky práva vyhradené
Vytvorilo eSoul